Za blbost se platí!

15. února 2018 v 14:24 | Kerol

Opět tu jsem s tématem, které se nebude líbit všem. To bych ale nebyla já, abych se nevyjádřila. Je toho většinou plny Facebook. Když někdo zemře nebo třeba dopadne špatně a to pouze a jen SVOU BLBOSTÍ.
Uvedu příklad: dotyčný chodí přes koleje, ideálně ještě totgálně opilý a se sluchátkama v uších. Já odmítám takového člověka litovat, protože co takový člověk čekal? Lituji pouze jeho rodinu,kamarády, protože ta trpí kvůli bezohlednosti té osoby. Když se někdo vybourá, protože jezdí s prominutím jako prase. V tu chvíli jsem jen ráda, že ta osoba nezabila někoho jen kvůli tomu, že je prostě idiot co musí machrovat jak rychle jezdí.

Proč takové lidi litovat? Oni si za to mohou sami. Nebudu nikdy patřit k těm co jim pod jejch "smutné" fotky na Facebooku: JEŽIŠ TY SI ALE CHUDÁČEK...Chudák mohl být ten, kdo by díky bezohlednosti toho blbce mohl přijít o život. Než někdy budete litovat člověka co se vyboural jen proto, že jel jako prase, tak si uvědomte: Také byste toho člověka litovali, kdyby Vám takový člověk srazil dítě,mámu,tátu,kamarádku? Také byste ho litovali? Hrozně bych chtěla, aby člověk, který tohle dopustí prostě trpí. Ať si to odneses, ať si to odnese natolik, že už v životě za ten volant nesedne. Nebo si vzpomeňte než budete psát na zeď člověku,která sedl opilý za volant,vyboural se a zemřel: PROČ ZROVNA TY?! Zrovna tenhle člověk mohl zabít někoho koho máte rádi. NEMYSLÍŠ, ZAPLATÍŠ! Tak to bylo je a bude. Doufám...

P.s.: Tento článek nemíří na nikoho určitého, takže neutočí na žádnou určitou osobu. Ikdyž potrefená husa se vždycky ozve ;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama