Únor 2018

Myšlenka

26. února 2018 v 23:56 | Kerol
Chodit kolem a ujišťovat se, že vše bude v pořádku, ale ten klid v tobě není. Na tu chvíli ano, ale ostatně jako vše během chvíle zmizelo. Není to lítost, není to už ve své podstatě nic Žádné pocity, žádná lítost. Nechceš trpět a zároveň tě nebaví vymýšlet stále jiné a jiné plány. Každý plán ztroskotá. Pocit štěští nikdy netvrvá věčně, ale měl by trvat déle než trvá. Unavuje tě vše kolem, ale snažíš se předstírat, že to tak není. Proč přemýšlet o životě bez výsledku? Život není jen továrna na splněná přání, ale měl by být více než jen továrna na zklamání. Všude okolo slyšíš, že musís být silná, ale co to je? Ano neposrat se ze všeho co se ti stane. Nejde o to, ale že se z něčeho poděláš, jde pouze o to, že už ti došly síly. Pokazit se toho může hodně, ale pokud se věci kazí ikdyž děláš vše správně je to špatně.
Někdy člověk nemá úplně nejlepší myšleny a donutí ho, aby se zamyslel nad tím co se stalo například. Šťourat se v minulosti není dobré, ale dusit v sobě jisté pocity je ještě horší...

Za blbost se platí!

15. února 2018 v 14:24 | Kerol

Opět tu jsem s tématem, které se nebude líbit všem. To bych ale nebyla já, abych se nevyjádřila. Je toho většinou plny Facebook. Když někdo zemře nebo třeba dopadne špatně a to pouze a jen SVOU BLBOSTÍ.
Uvedu příklad: dotyčný chodí přes koleje, ideálně ještě totgálně opilý a se sluchátkama v uších. Já odmítám takového člověka litovat, protože co takový člověk čekal? Lituji pouze jeho rodinu,kamarády, protože ta trpí kvůli bezohlednosti té osoby. Když se někdo vybourá, protože jezdí s prominutím jako prase. V tu chvíli jsem jen ráda, že ta osoba nezabila někoho jen kvůli tomu, že je prostě idiot co musí machrovat jak rychle jezdí.

Proč takové lidi litovat? Oni si za to mohou sami. Nebudu nikdy patřit k těm co jim pod jejch "smutné" fotky na Facebooku: JEŽIŠ TY SI ALE CHUDÁČEK...Chudák mohl být ten, kdo by díky bezohlednosti toho blbce mohl přijít o život. Než někdy budete litovat člověka co se vyboural jen proto, že jel jako prase, tak si uvědomte: Také byste toho člověka litovali, kdyby Vám takový člověk srazil dítě,mámu,tátu,kamarádku? Také byste ho litovali? Hrozně bych chtěla, aby člověk, který tohle dopustí prostě trpí. Ať si to odneses, ať si to odnese natolik, že už v životě za ten volant nesedne. Nebo si vzpomeňte než budete psát na zeď člověku,která sedl opilý za volant,vyboural se a zemřel: PROČ ZROVNA TY?! Zrovna tenhle člověk mohl zabít někoho koho máte rádi. NEMYSLÍŠ, ZAPLATÍŠ! Tak to bylo je a bude. Doufám...

P.s.: Tento článek nemíří na nikoho určitého, takže neutočí na žádnou určitou osobu. Ikdyž potrefená husa se vždycky ozve ;).

Neplaťte nic za to, že chcete zhubnout!

8. února 2018 v 4:18 | Kerol

Než jsem se rozhodla, že napíši tento článek, tak jsem si opravdu zjišťovala mnoho informací. Nechtěla jsem házet špínu na někoho o kom si nejsem jistá, že vydělává na hlouposti lidí. Delší dobu mě tohle téma dokáže opravdu rozčílit a zašlo to tak daleko, že mám skutečně potřebu se k tomu vyjádřit. Budu ráda za jakékoliv sdílení, protože bych byla ráda, aby si tohle přečetlo co nejvíce lidí. Tak jdeme na to.

Já se zaměřila na Svět zdraví. kam chodí lidé a platí za to, že je někdo zváží, změří, vypočítá tuk v těle, sestaví jim jídelniček, který najdete kdekoliv na netu, no a pak Vám vnucují své předražené léky, protože s těmi to přeci jen půjde rychleji.. Lidi proberte se. Pokud trpíte opravddu silnou obezitou, tak od toho tu máme doktrory OBEZITOLOGIE, kde nic neplatíte a udělají Vám naprosto to samé co třeba v tom Světu zdraví, jen ZADARMO! Jasně možná si říkáte, ale já teď tak hezky hubnu.. Jasně, že hubnete, potože pokud jste předtím denně snědli tabulku čokolády a 5 litrů zmrzliny, tak se není čemu divit... To ovšem zvládnete i Vy.

Lidi chápete, že k tomu ať zhubnete nepotřebujete rady těhle "odborníků" ? Ať potřebujete zhubnout,trvale, 50kg nebo třeba 5kg, tak stačí naprosto jednoduchá věc. Jíst pravidelhně a hýbat se. V tom to celé je. Oni Vám tyhle společnosti budou vykládat jak je to bez jojo efektu a jistě, že budete hubnout, ale úplně stejně můžete hubnout i zadarmo. Bohužel je ale mezí námi tolik naivních lidí, co do toho narvou peníze jen proto, že když už si za to přeci zaplatí tak trvale zhubnou x kilo. Než někam půjdete, tak zkuste měsíc jíst: Snídaně,svačinu.oběd,svačinu, večeři, druhou večeři při které tedy doporučuji si dát opravdu jen zeleninu, začněte se hýbat a uvidíte jak to půjde samo. Pokud si ale nevíte rady, tak Vás obvodní lékař prostě zašlě na obezitologii a tam Vám pomohou zadarmo.