Jsem pryč!!

13. října 2017 v 0:30 | Kerol

Už tomu bude skoro týden co jsem konečně pryč. Lidi co četli můj starý blog to nemusím moc objasňovat, ale novým čtenářům to malinko priblížím. Žila jsem na místě, které pro mě bylo nesnesitelné. Nesnesitelné pro mě bylo hlavně kvůli dvou osobám, kterě to tam celé znepříjemňovaly. Dejme tomu, že jsem si s nimi moc nesedla a bohužel finance nebyly tak velké, aby bylo možné se hned stěhovat. Takže skoro rok jsem na tomto místě musela být. No a vzhledem k tomu, že jsme s přítelem nechtěli žít odděleně, tak proto jsem neodešla pouze já a když jsme mohli odejít oba, tak zase by na tom místě, kde jsme měli bydlet bylo nemožné dojíždět do práce.

Světe div se, jsme oba pryč. Nebudu tady na někoho házet špínu, protože o tom můj blog zkrátka a dobře nebude. Jsem konečně po roce zase šťastná a taková úleva co to je? To si nikdo neumí ani představit. Nikdy bych už něco takového nechtěla zažít. Psychicky a nervově mě to totiž úplně odrovnalo. Což byl i důvod, proč jsem tak dlouho nic nepsala. Hledání bydlení a nervy... Dneska jsem zase po dlouhé době usedla k počítači a s každým napsaným písmenkem mám skvělý pocit. Myslela jsem, že Vám sem dám rady jak přežít někde, kde nechcete být, ale dejme tomu, že tam musíte být. No ale já žádnou takovou radu tak úplně nemám. Mně se ulevilo až když jsem opravdu odešla.

Někdy prostě opravdu musíme něco přetrpět a pak si vážit co bude potom.. Že potom bude prostě klid. Já ho sice mám skoro po roce, ale věřím, že někdo to musí vydržet i déle. V životě potkáme hodně lidí co nám to žití znepříjemní ať už úmyslně nebo ne. Já s takovými lidmi, ale nedokáži být v každodením kontaktu. To mě pak ničí. Vím, že bych to měla zvládat ve svém věku, ale bohužel. Pokud má ale někdo radu, jak se naučit s takovými lidmi alespoň trochu vycházet,tak sem s tím.

Tento článek je spíše více informativní, než aby Vám měl něco dát. Na to se můžete těšit už v dalším článku, který výjde zítra! Budu se zase těšit na Vaše reakce u dalšího článku a budu doufat, že se pobavíte nebo si třeba řeknete co za prapodivnou holku to vlastně jsem :-)

Zdroj citátu: Každý den s cítátem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama