Tak trochu nasranost

20. září 2017 v 22:57 | Kerol
Dnešek je den kdy jsem se naprosto vytočilo. S jistou pi...paní jsem byla dohodlá na nástup na jednu brigádu. Vše mi odsouhlasila a když sem tam přišla, tak mi v klidu oznámila, že hledají řidiče a mě nepotřebují. TŘIKRÁT jsem tam byla a domlouvala jsem se s ní.

Jak může být někdo tak debilní? S prominutím takovou krávu jsem teda hodně dlouho neviděla a že jich znám více než dost. Musela jsem se o tom s Vámi podělit. Takže jsem ve fázi kdy hledám práci, takže kdyby někdo o něčem věděl, tak mi můžete dát vědět. Budu vděčná :D . Takže upozornění pro všechny: To, že se na něčem s někým několikrát dohodnete, neznamená, že ten člověk není debilní kráva a neřekne Vám potom co se tam táhnete plným busem, že vlastně potřebuje řidiče a to věděla, že řidičák nemám.

Nevšimla jsem si, že bych v minulém článku zmínila, že jsem ostříhaná. Fotku nebudu přikládat, protože na to nejsem úplně pyšná. Dá se řící, že jsem měla nemoc a o ty vlasy jsem musela časem přijít a ne rakovina to nebyla.. Je to taková zajimavá změna, ač pro mě dost nezvyklá. Minule jsem psala ať mi napíšete pět hezkých věcí co se Vám přihodilo, tak se to pokusim něják sesmolit i já.
1. Můj králík se má stále k světu,stále rád papá. Zapomněla jsem zmínit, že můj králík je krásná holčička a jmenuje se Bobina. Jméno Bobina jsem ji dála po dni co jsem jí měla doma, protože byla jako továrna na bobky. Vlastně to je pořád. Každopádně jí ale miluji a je to takové moje dítě.. Dítě v kleci.
2. Zhubla jsem.. 0,5 kg... Jako psala jsem, že i maličkosti se počítají...
3. Vytvořila jsem si tiket u tipsportu kde mohu vyhrát za 10 Kč 3 126 000 Kč. Jako asi to nevýjde, ale je fajn si chvíli myslet, že mohu být milionář... Ikdyž vím, že nebudu... ale... Ne nebudu už mám křížet.. Tak nic...
4. Začala jsem cvičit.. Teda začala jsem přemýšlet, že začnu.. No co už, myšlenka se počítá.
5. Můj notebook drží už půl hodiny při 5% baterky, joo mám dobrý notebook.

Každopádně článek bude trochu kratší, protože přeci jen ta baterka už je na 2%... Tak mi můžete napsat jak s Vámi kdo nejvíce vypekl a Vás to opravdu naštvalo... Budu se těšit. xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama