Konečně pryč

17. září 2017 v 23:06 | Kerol
První den jsem se snažila brát vše optimisticky, ale bohužel už ten večer jsem věděla, že bude něco špatně. Byla mi doporučena psychoterapie, která se ale nekonala a tam se ani konat neměla jak jsem se dozvěděla. Celý den se máte pouze válet na pokojji a nudit se. Pokud chytnete na pokoji hrozné ženské, tak Vás jinam nepřidělí. Tímto děkuji paní, díky které jsem se ani jednu noc nevyspala. Ať se na mě nekdo zlobí jak chce, ale co mi sakra pomůže od deprese kdyz budu hrabat listí? Z pacientů si spíše dělají zaměstnance, který jsou ovšem zadarmo.

Dostala jsem rozvrh, ale ten rozvrh absolutně nefungoval. Dostala jsem omalovánky a zůstali jsme v jídelně mohli čmárat co chcete.. Absolutně nikdo si Vás tam nevšímal a podle mě každý kdo má takhle deprese, tak je asi nejlepší když to řeši ještě s psychologem. Tohle je prostě pro lidi co si chtějí jen odpočinout... Příjde mi to pouze jen únik před problémy.

Já jsem hrozně ráda, že jsem pryč. Žádný článek jsem nepsala, protože ono nebylo ani o čem psát. Chtěla jsem jen přežít poslední noc a vypadnout. Ovšem ač to tam bylo hrozné, tak musím uznat, že mi hodně věcí došlo. Ať už to, že na tom nejsem ještě tak hrozně, protože pro hospitalizaci jsem se rozhodla dobrovolně a dobrovolně jsem i nastoupila. Tahle léčebna sloužila hlavně pro starší lidi a to mi příjde docela blbé. Přeci jen starší lidi mají jiné požadavky než mladý člověk. Tady se to ale přizpůsobilo starším a tudíž od rána do večera jen ležíte.

Myslím, že asi nejvíce si pomohu sama. Rozhodně by mi asi nepomohlo, že díky paní jsem dvě noci spala asi tři hodiny dohromady. Protože paní chrápala takovým způsobem, že ani sluchátka na plné pecky jí nepřehlušili. Je pravda, že mi něco přišlo až komické, ale nejsem svině abych to vypisovala to si doopravdy musí lekáři srovnat. Takže až Vám bude nejhůře řešte to sněkým komu se můžete svěřit, pokud máte deprese jako já.

Mně teď čeká nový začátek a po dlouhém uvažování mi došlo, že pokud si člověk nechce nechat pomoct, tak mu nepomůže ani ta nejlepší léčebna. Každý máme problémy, ale dokud máme pro co žít a každý den kdy se probudíme víme, že nás alespoň jedna hezká věc potká a právě pro tu věc má cenu jít a užít si ten den. Napište mi pět věcí, které Vás za poslední týden potěšili,vykouzlili úsměv na tváři. Může to být jakákoliv maličkost. Budu se těšit na Vaše odpovědi. xoxo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Slušná úchylačka Slušná úchylačka | E-mail | Web | 18. září 2017 v 13:49 | Reagovat

Naprosto souhlasím, že nejlépe si člověk pomůže sám. A nejlepší psycholog bývá nejlepší kamarád, nebo uplně cizí lidi - anonymně přes internet třeba. Často člověka přivedou na myšlenky, které by ho jinak nenapadly, a někam ho posunou.

5 věcí co mě potěšily?
1. sedla jsem si ven s kávou, a vyskočila mi na klín kočka. Podívala se na mě, a spokojeně se stulila do klubíčka, začala vrnět a hřát. :)
2. povedlo se mi bez větší námahy vydělat přesně tolik peněz, kolik jsem potřebovala po nedávné technické prohlídce auta.
3. poznala sem nové, zajímavé lidi, s kterými mě spojuje stejný zájem (judo)
4. dala jsem babičce k narozeninám dárek, který ji moc potěšil, a začala se upřímně usmívat a myslet pozitivněji.
5. (snad to neni moc nevhodný), ale po dlouhé době se mi daří dosáhnout orgasmu i za 7 minut :D ještě nedávno mi ta doba přišla nekonečná.

2 Kerol Kerol | 18. září 2017 v 21:50 | Reagovat

Dekuji moc a ty veci jsou fajn I ten orgasmus :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama